:: Nasza Firma :: Dostawcy :: Usługi :: Transport :: Działki, nieruchomości :: Materiały :: Kontakt ::Knauf


Knauf BETOKONTAKT 20kg. Środek gruntujący o wysokiej przyczepności.

Gotowy do użycia środek gruntujący zwiększający przyczepność przed tynkowaniem powierzchni niechłonnych, do wnętrz.
Knauf GRUNDIERMITTEL 15kg. Środek gruntujący.

Stosowany do powierzchni wewnętrznych, do gruntowania podłoży o silnych właściwościach chłonnych, które bez odpowiedniego przygotowania mogą doprowadzić do odparzenia tynku.
Knauf GOLDBAND. Gotowa zaprawa tynkarska.

Tynk wewnętrzny, przeznaczony do nakładania ręcznego jednowarstwowego. Przeznaczony do każdego rodzaju podłoża, z wyjątkiem pomieszczeń przeznaczonych do mokrych procesów produkcyjnych.
Knauf MP75L. Tynk gipsowy maszynowy lekki.

Wykorzystywany do pomieszczeń mieszkalnych w hotelach, szpitalach o zwykłej wilgotności powietrza, włącznie z domowymi pomieszczeniami o podwyższonej wilgotności, jak kuchnie i łazienki.
Knauf UNIFLOTT. Masa Gipsowa.

Knauf Uniflott jest sypkim materiałem, opartym na bazie specjalnych gipsów, ulepszonym dodatkami tworzyw sztucznych i wypełniaczy. Uniflott impregnowany posiada również właściwości hydrofobowe i jest kolorystycznie dopasowany do impregnowanych płyt kartonowo-gipsowych Knauf. Charakteryzuje się możliwością uzyskania jednolitej masy, dobrą przyczepnością, elastycznością, łatwość obróbki, łatwy do szlifowania.
Knauf Uniglatt - gładź gipsowa.

Knauf Uniglatt jest to sucha mieszanka na bazie gipsu syntetycznego z dodatkiem środków modyfikujących. Może być wykorzystywana do wyrównywania rozmaitych powierzchni: tynków cementowo-wapiennych, tynków gipsowych oraz do szpachlowania całych ścian wykonanych z płyt kartonowo-gipsowych.
Knauf PERFLIX. Gipsowa masa klejąca.

Przeznaczona do klejenia na ścianach z płyt gipsowych, z płyt izolacyjnych tj. wełna mineralna, czy styropian i zespolonych płyt gipsowych na zwykłych podłożach budowlanych o surowej, szorstkiej powierzchni.
Knauf płyta kartonowo-gipsowa wodoodporna.

Do ścian działowych, sufitów podwieszanych, zabudowy poddasza na konstrukcji metalowej lub drewnianej, suche tynki. Do pomieszczeń o podwyższonej wilgotności powietrza do 85%.
Knauf płyta kartonowo-gipsowa ognioodporna.

Do wykonywania okładzin ścian i sufitów na konstrukcji metalowej, ścian szpachlowych i przedścianek, oraz innych elementów budowlanych w miejscach, gdzie wymagana jest odporność ogniowa.
Knauf płyta kartonowo-gipsowa.

Do wykonywania okładzin ścian i sufitów na konstrukcji metalowej, przedścianek, ścian działowych i sufitów podwieszanych, suchego tynku na kleju gipsowym.