:: Nasza Firma :: Dostawcy :: Usługi :: Transport :: Działki, nieruchomości :: Materiały :: Kontakt ::Soudal


Akryl Biały Soudal - 310ml.

Plastyczno-elastyczny uszczelniacz na bazie dyspersji akrylowych o doskonałej przyczepności do wszelkich podłoży porowatych stosowanych w budownictwie: cegły, betonu, drewna, kamienia, płyt gipsowo-kartonowych. Nie zawiera rozpuszczalników, po utwardzeniu może być malowany. Do zastosowań wewnętrznych.
Soudal klej montażowy 100A

Szybko schnący i wodoodporny klej montażowy na bazie kauczuku neoprenowego o doskonałej przyczepności do wszelkich podłoży budowlanych za wyjątkiem teflonu, PE i PP. Wypełnia i niweluje niewielkie nierówności podłoża. Zawiera rozpuszczalniki. Zastosowanie: Do mocowania listew, płyt i paneli ściennych, progów i profili, elementów maskujących i dekoracyjnych, parapetów, materiałów izolacyjnych, osłon kabli.
Soudal silikon sanitarny biały

Uszczelniacz silikonowy o utwardzaniu kwaśnym i doskonałej przyczepności zarówno do podłoży porowatych jak i nieporowatych, m.in. do cegły, porcelany i ceramiki, powierzchni emaliowanych, drewna oraz szkła. Zawiera substancje pleśniobójcze, jest odporny na długotrwałe działanie wilgoci.
Soudal silikon uniwersalny bezbarwny

Silikon o utwardzaniu kwaśnym i doskonałej przyczepności do podłoży porowatych i nieporowatych m.in. do cegły, ceramiki, drewna, szkła, stali nierdzewnej, powierzchni emaliowanych. Po utwardzeniu daje trwałe, odporne na warunki atmosferyczne uszczelnienie.
Soudal pianka pistoletowa soudafoam gun

Jednoskładnikowa poliuretanowa pianka montażowo-uszczelniająca o wysokiej wydajności, krótkim czasie utwardzania i doskonałej przyczepności do wszelkich podłoży budowlanych. Charakteryzuje się bardzo dobrą izolacyjnością termiczną i akustyczną, regularnością struktury i dużą gęstością oraz stabilnością wymiarów.
Soudal pianka pistoletowa niskoprężna soudafoam low expansion

Jednoskładnikowa poliuretanowa pianka montażowo-uszczelniająca o niskiej rozprężystości, trótkim czasie utwardzania i doskonałej przyczepności do wszelkich podłoży budowlanych. Charakteryzuje się najwyższą izolacyjnością akustyczną oraz doskonałą regularnością struktury. Polecana do uszczelnień przy montażu stolarki wielkogabarytowej.
Soudal Pianka montażowa Profil

Jednoskładnikowa poliuretanowa pianka montażowo-uszczelniająca o znakomitych własnościach izolacyjnych i wypełniających, która utwardza sie w kontakcie z wilgocią w powietrzu. Ma doskonałą przyczepność do większości typowych materiałów budowlanych: betonu, cegły, tynku, drewna, PCV. Zastosowanie: Uszczelnienia przy montażu stolarki drzwiowej i okiennej z drewna, PCV i aluminium, montaż parapetów i żaluzji zewnętrznych, wypełnianie przepustów kablowych i rurowych, szpar i pustych przestrzeni, izolowania rur instalacji c.o. Idealny materiał do wygłuszania wanien i brodzików.
Soudal Płyn czyszczący do pistoletów i piany.

Płyn czyszczący do pistoletów i piany Soudal opracowany został specjalnie do szybkiego czyszczenia pistoletów aplikacyjnych do piany poliuretanowej, zarówno wewnątrz konstrukcji pistoletu, jak i na zewnątrz. Regularne czyszczenie pistoletów zapewnia doskonałe ich funkcjinowanie i zapobiega blokowaniu się pistoletu. Płyn czyszczący do pistoletów i piany nadaje się również do czyszczenia zaworu i rurki aplikatora puszki pianki poliuretanowej, a jest stosowany także do usuwania świeżo nałożonej pianki.